Obavijest o izmjenama i dopunama Odluke o ugostiteljskoj djelatnosti Općine Viškovo

Općinsko vijeće Općine Viškovo je na svojoj sjednici, održanoj 21. prosinca 2016. godine, donijelo Odluku o izmjenama i dopunama Odluke o ugostiteljskoj djelatnosti („Službene novine Općine Viškovo“ broj 12/16.).
Navedenom Odlukom izmijenjeni su i dopunjeni članci 9. i 10. Odluke o ugostiteljskoj djelatnosti Općine Viškovo od 30. studenog 2015. godine ( „Službene novine Općine Viškovo“, broj 9/15.), a odnose se na uvjete vezane uz mogućnost produženja radnog vremena ugostiteljskih objekata na području Općine Viškovo i podnošenje zahtjeva za produženje radnog vremena ugostiteljskog objekta.
Temeljem ove Odluke produženje radnog vremena moguće je odobriti ugostiteljskom objektu uz poštivanje određenih uvjeta, od kojih su novoutvrđeni sljedeći uvjeti:

1. da su za ugostiteljski objekt na dan podnošenja zahtjeva za produženje radnog vremena ugostiteljskog objekta podmirene sve dospjele obveze po svim osnovama prema Općini Viškovo
2. zahtjev za produženje radnog vremena ugostiteljskog objekta podnosi se pojedinačno za svaki događaj (prigodna proslava, manifestacije, svečana večera, domjenak, maturalna zabava, obilježavanje godišnjice i slično događanje) najkasnije u roku od 8 (osam) dana prije dana održavanja događaja za koji se traži produženje radnog vremena ugostiteljskog objekta.

Novi obrazac zahtjeva za produženje radnog vremena ugostiteljskog objekta može se podignuti u pisarnici Općine Viškovo na adresi Vozišće 3, Viškovo u uredovno vrijeme ili se mogu preuzeti sa službenih internetskih stranica Općine Viškovo: www.opcina-viskovo.hr
Sve eventualno potrebne dodatne informacije mogu se dobiti u nadležnom Odsjeku za proračun, financije i gospodarstvo Općine Viškovo, pozivom na telefon broj 051/503-781 ili upitom na e-mail: vedrana.sanko@opcina-viskovo.hr