Obavijest o održavanju akcije Zelena čistka 2017. godine

U subotu 08. travnja 2017. godine u Općini Viškovo provesti će se akcija „Zelena čistka – jedan dan za čisti okoliš“ u sklopu globalnog pokreta Let's do it! World Cleanup 2017. Akciju zajednički organiziraju Općina Viškovo i TZ Viškovo.

Predviđeno je okupljanje u Ronjgima na parkiralištu iza Ustanove Ivan Matetić Ronjgov u 9.00 sati ujutro. Namjera nam je uključiti što više sudionika, stoga pozivao sve zainteresirane da se uključe u ovu akciju. Sudjelovati mogu sve punoljetne osobe (i maloljetnici uz pratnju odrasle osobe).

Molimo sve zainteresirane da potvrde svoje sudjelovanje na e-mail ili broj telefona TZ Viškovo odnosno komunalnog redara do 27.03.2017. kako bi mogli planirati potreban broj rukavica i ostale opreme.

TZ Viškovo 051/257-521
  info@tz-viskovo.hr