Obavijest o radovima na vodovodu Klići

Obavještavaju se mještani naselja Klići da će se dana 29.05.2017. godine započeti sa iskopima ne glavnoj trasi  za vodovodni ogranak Klići u Klićima.  Promet će biti reguliran privremenom prometnom signalizacijom o čemu će stanovnike naselja obavijestiti izvođač radova te nadzorna služba gradilišta. Tijekom radova promet će biti omogućen po privremenom putu Klići-Globići koji je uređen  za potrebe izvođenja radova  no isti mogu koristiti i mještani za prometovanje. Mole se mještani da se pridržavaju privremene prometne regulacije.

Vrijednost investicije izgradnje vodovodnog ogranka iznosi 1.821.250,00 kuna a u sklopu radova izvesti će se radovi na izvedbi oborinske odvodnje cesti u dijelu zahvata. Izvođač radova je Goran graditeljstvo d.o.o., a nadzor nad radovima vrši tvrtka House d.o.o.