Obavijest o zimskim uvjetima na cesti

Obavještavamo sve mještane da je zbog snijega koji otežava promet na području općine Viškovo i zimskih uvjeta obavezna zimska oprema na motornim vozilima, a promet je zabranjen za kamione s prikolicom i tegljače s poluprikolicom na cestama u Lici, Gorskom kotaru, dijelu središnje i sjeverozapadne Hrvatske, Hrvatskog primorja i u Dalmaciji. Zbog niskih temperatura moguća je poledica, osobito na mostovima i nadvožnjacima. Vozače upozoravamo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama, te da na put ne kreću bez zimske opreme.

Više informacija o stanju na cestama dostupno je na web stranici HAK-a.

Ugovor o izvođenju radova na redovnom i izvanrednom održavanju nerazvrstanih prometnica, javnih površina, mjesnog groblja i zimska služba na području Općine Viškovo za razdoblje od 01.01.2017. do 31.12.2018. godine ima tvrtka Ceste-Rijeka d.o.o., Kukuljanovo

Plan zimske službe - prioriteti čišćenja prikazani su u dokumentu u nastavku:

Plan zimske službe Općine Viškovo