Brojnim programima Općina Viškovo obilježila 25. rođendan

Povodom proslave Dana Općine Viškovo, brojne udruge pripremile su zanimljive programe i za male i za velike mještane i posjetitelje u trajanju od 09. do 22. travnja 2018. godine.

Program je započeo 9. travnja izložbom ručnih radova u keramici i staklu koja je održana u Javnoj ustanovi Narodnoj knjižnici i čitaonici Halubajska zora, te je u utorak, 10.4. nastavljeno kreativno druženje na izložbi umjetničkih slika u organizaciji Udruge likovnih umjetnika amatera Brača Baštijan.

Subota, 14.4. bila je rezervirana za aktivnosti Natjecanja u kopanju i sadnji u organizaciji Delavske katedre Ustanove Ivan Matatić Ronjgov, nogometnu utakmicu NK Halubjana i NK Vinodola, te pikado turnir. U večernjim satima održan je koncert KUD-a Halubjan.

Tradicionalno, nedjelja je bila rezervirana za sportsko-zabavni program "Nemotarije na joge" u organizaciji udruge Halubajke.