Održan 4. Poduzetnički dan Općine Viškovo

U četvrtak, 20. rujna 2018. godine u šatoru na parkiralištu Milihovo u centru Viškova održan je 4. Poduzetnički dan Općine Viškovo.

Tema manifestacije bila je  tržište rada te koncept ponude i potražnje u tom segmentu. Osim toga,bili su predstavljeni i projekti Općine Viškovo financirani sredstvima Europske unije, a kojima se potiče zapošljavanje različitih skupina ljudi.

Na ovogodišnjem Poduzetničkom danu osim Općine Viškovo svoje mjere i programe predstavili su Hrvatski zavod za zapošljavanje, Centar tehničke kulture Rijeka, Narodno učilište, Hrvatska gospodarska komora – županijska komora Rijeka i Lokalno partnerstvo za zapošljavanje PGŽ, a na samom uz suradnju Udruženja obrtnika Viškovo-Kastav-Klana-Jelenje prikazan je film pod nazivom „Što ću radit' u životu?“.