Održan prijem za uspješne sportaše Karate kluba No kachi

Općinska načelnica Sanja Udović, zajedno sa suradnicima u srijedu, 17. svibnja 2018. godine, u svom uredu je ugostila sportaše Karate kluba No kachi Ennu Zlojić, Maria Vrankovića, Luku Šipića i Roka Vrankovića. U pratnji sportaša došli su i treneri Jelena Kovačević, Zoran Konevski i Neven Martić.

Tom prilikom Općinska načelnica Sanja Udović istaknula je zadovoljstvo njihovim uspjesima na prvenstvu Hrvatske za mlađe uzrastne kategorije koje je održano u travnju u Zagrebu i gdje su u konkurenciji od 82 kluba Hrvatskog karate saveza postigli značajne rezultate. Čestitala im je na plasmanu, zaželjela uspjeh u daljnjim sportskim pripremama i natjecanjima te im uručila priznanja.

Članovi kluba tom su prigodom prezentirali svoj rad, planove i buduća natjecanja koja ih čekaju u sportu koji je od ljeta 2016. godine olimpijski, a također su se i zahvalili Općini Viškovo za pruženu podršku u dosadašnjem radu.

„Iskreno smo ponosni na zaista odlične rezultate ovih mladih ljudi te se veselimo svakoj njihovoj pobjedi jer taj način napreduju kao sportaši te promoviraju svoj klub, ali i općinu Viškovo.“