Polaganje vijenaca na groblju Viškovo povodom Dana antifašističke borbe i Dana državnosti

U četvrtak, 21. lipnja 2018. godine, uz pratnju ženskog pjevačkog zbora Marinići, položeni su vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana antifašističke borbe i Dana državnosti na Spomen obilježje branitelja u Domovinskom ratu te spomenik u parku ispred groblja Viškovo.

Protokolu je prisustvovala delegacija Općine Viškovo; Općinska načelnica Sanja Udović, zamjenica Općinske načelnice Snježana Podobnik i vijećnici Općinskog vijeća Općine Viškovo.

Svijeće su također zapalili i predstavnici Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, Zajednice udruga hrvatskih ratnih vojnih invalida PGŽ te predstavnici Udruge antifašista i antifašističkih boraca Općine Viškovo.