Položeni vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja

U petak, 3. kolovoza 2018. godine na Spomen obilježje braniteljima u Domovinskom ratu, na groblju Viškovo položeni su vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja.

Uz prigodnu pratnju Ženskog pjevačkog zbora Marinići vijence je položila delegacija Općine Viškovo u sastavu; zamjenica Općinske načelnice Snježana Podobnik, zamjenik Općinske načelnice Denis Mladenić, predsjednica Općinskog vijeća Ksenija Žauhar, vijećnici Općinskog vijeća te predstavnici Odbora za hrvatske branitelje i članove njihovih obitelji.

Protokolu su također prisustvovali i predstavnici Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, Zajednice udruga hrvatskih ratnih vojnih invalida PGŽ te predstavnici Udruge antifašista i antifašističkih boraca Općine Viškovo.