Susret načelnice Općine Viškovo sa najmlađim mještanima u Dječjem vrtiću Viškovo

Tijekom kontinuirane pripreme Općine Viškovo za stjecanje statusa općine i gradovi prijatelji djece dana 31. srpnja načelnica Sanja Udović održala je susret sa najmlađim mještanima u prostorijama i dvorištu Dječjeg vrtića Viškovo. Susret se održao u skupini predškolaca koji su načelnici pričali o tome tko su oni i što vole, a tko je načelnica, gdje ona radi i kako joj izgleda ured te što im nedostaje i što bi još željeli imati u vrtiću odnosno mjestu u kojem žive. Osim toga, načelnici su povjerili koje manifestacije u općini vole i posjećuju sa svojim roditeljima, kako se pripremaju za školu i što bi voljeli kada postanu školarci. Načelnica je pak djecu kroz priču kratko upoznala  sa svojim načinom rada te im je obećala je da će ozbiljno razmotriti sve njihove želje iznesene na susretu i poželjela im ugodan nastavak dana i sreću u školskim klupama. Novi susret djece i načelnice, ali ovog puta u prostorijama Općine Viškovo gdje će djeca moći vidjeti mjesto rada načelnice, zakazan je za jesen.

Neke dječje izjave:
„Načelnica štiti vrtić i Viškovo“
„Načelnica radi u apoteci, a popodne čisti vrtić“
„Želimo kino na Viškovu“
„Ja želim TV i kompjuter koji ne radi“
„Voljeli bi legiće, klik klak, velikog plišanog psa…“
„Željeli bi igralište veliko kao Titanik“