Položeni vijenci i zapaljene svijeće povodom dana neovisnosti

U petak, 05. listopada 2018. godine na groblju Viškovo, Spomen obilježju branitelja u Domovinskom ratu položeni su vijenci i zapaljene svijeće povodom obilježavanja Dana neovisnosti.

Obilježavanju je prisustvovala delegacija Općine Viškovo u sastavu Općinska načelnica Sanja Udović i zamjenica Općinske načelnice Snježana Podobnik, predsjednica Općinskog vijeća Općine Viškovo ksenija Žauhar i vijećnici Općinskog vijeća te članovi Odbora za hrvatske branitelje i članove njihovih obitelji Općine Viškovo.

Svijeće su također zapalili i predstavnici Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, predstavnici Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ i Zajednica udruga hrvatskih ratnih vojnih invalida PGŽ te predstavnici Udruge antifašista i antifašističkih boraca Općine Viškovo.