Položeni vijenci povodom Dana neovisnosti

Povodom Dana neovisnosti, koji se obilježava 08. listopada 2015. godine, u srijedu 07. listopada 2015. godine, uz prigodnu pjesmu ženskog pjevačkog zbora Marinići, pristupilo se polaganju vijenaca i paljenju svijeća na Spomen obilježje branitelja u Domovinskom ratu. Polaganju je pristupila delegacija Općine Viškovo- zamjenici Općinske načelnice Denis Mladenić i Slobodanka Orešković, potpredsjednici Općinskog vijeća Snježana Podobnik i Luka Matanić, članovi Odbora za hrvatske branitelje i članove njihovih obitelj te vijećnici Općinskog vijeća Općine Viškovo.

U spomen na stradale branitelje svijeće su također zapalili predsjednica i predstavnici Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, predstavnici Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ te predstavnici Zajednice udruga hrvatskih ratnih vojnih invalida PGŽ.