Poštovani posjetitelji portala Općine Viškovo!

Zadovoljstvo mi je što Vas mogu pozdraviti na internet portalu Općine Viškovo.

Općina Viškovo koristi mogućnosti suvremene tehnologije kako bi svima zainteresiranima na svojim mrežnim stranicama pružila informaciju o radu Općine, ali i ostalim  događanjima na našem području...

Općina Viškovo je 2009. godine u istraživanju GONG-a i Udruge gradova u konkurenciji 427 općina i 129 gradova zauzela 8. mjesto i proglašena je najtransparentnijom općinom u Republici Hrvatskoj. Također, u 2015. godini Institut za javne financije proveo je i objavio istraživanje o transparentnosti proračuna lokalnih zajednica prema kojem je Viškovo jedina od 428 općina u Hrvatskoj koja je objavila sve tražene proračunske dokumente.

Na mrežnim stranicama svim zainteresiranima, a prije svega našim mještanima pružimo pravodobnu i odgovarajuću informaciju.

Ukoliko imate prijedlog, kritiku ili interesantnu informaciju, pošaljite ih putem e-maila na adresu pisarnica@opcina-viskovo.hr ili putem faksa na broj +385 51 257 521.