Susret s mladom umjetnicom Monikom Rajkovača povodom dodjeljene joj Rektorove nagrade

Mladu umjetnicu Moniku Rajkovača primila je načelnica Općine Viškovo Sanja Udović sa suradnicima, zamjenikom Denisom Mladenićem te voditeljicom Odsjeka ureda načelnika Irenom Gauš. Monika je studentica 1. godine diplomskog sveučilišnog studija likovne pedagogije Akademije primjenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, a za svoj studentski umjetnički rad u 2014./2015. akademskoj godini iz umjetničkog područja dodijeljena joj je Rektorova nagrada. U sklopu samog prijema kod načelnice, Monika je kratkoj prezentaciji izložila svoj nagrađeni rad. Našoj dragoj mještanki i stipendistici želimo puno uspjeha u daljnjem radu.