Položeni vijenci i upaljene svijeće povodom Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara

Povodom Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara koji se obilježava 18. studenog, u petak 17. studenog 2023. godine pristupilo se polaganju vijenaca i paljenju svijeća na groblju Viškovo. Polaganju je pristupila delegacija Općine Viškovo na čelu s Općinskom načelnicom Sanjom Udović. Svijeće su također upalili i predstavnici Odbora za hrvatske branitelje Domovinskog rata Općine Viškovo, predstavnici Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, predstavnici Udruge Antifašističkih boraca i antifašista Općine Viškovo te predstavnici Udruge hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Općine Viškovo.