Aplikacija za prikaz državnog poljoprivrednog zemljišta na području Primorsko - goranske županije

Obavještavamo sve zainteresirane da je na Internet stranici Centra za poljoprivredu i ruralni razvoj Primorsko-goranske županije (www.cprr.hr) dostupna Aplikacija za prikaz državnog poljoprivrednog zemljišta na području Primorsko-goranske županije. Pretraživanjem baze podataka dostupne su informacije o državnom poljoprivrednom  zemljištu koje je namijenjeno za zakup, prodaju ili povrat ranijim vlasnicima te zemljište koje je u sadašnjem zakupu i to na području gradova Čabar, Delnice, Bakar, Kastav, Krk, Rab te općina Brod Moravice, Skrad, Lokve, Mrkopalj, Ravna Gora, Omišalj, Baška, Punat, Vrbnik, Lopar, Klana, Matulji, Jelenje, Vinodolska, Fužine i Viškovo.