Djed Božićnjak posjetio općinu Viškovo

U utorak, 13. prosinca 2016. godine, u Osnovnoj školi Sveti Matej Djed Božićnjak posjetio je najmlađe mještane općine Viškovo.

Za osmjeh na dječjim licima, Općina Viškovo osigurala je preko 1000 bogatih poklon paketa za djecu od navršene jedne godine do polaska u školu.  Zamjenik Općinske načelnice Denis Mladenić uz čestitke za nadolazeće blagdane pozdravio je prisutnu djecu, njihove roditelje te im zaželio sretan Božić.

Djed Božićnjak zabavljao je najmlađe, dijelio bombone i bio rapoložen za slikanje sa djecom.

Uz veselu božićnu glazbu, dječji vrtići s područja Općine Viškovo, Malik, Maza, Loptica, Viškovo i Zvončica sudjelovali su sa raznovrsnim radionicama i drugim zabavnim sadržajima, a dječje igraonice Fun Fun i Tigrić posjetiteljima su dijelili bonove sa popustom na njihove usluge.

Svi roditelji koji nisu preuzeli poklon pakete za svoje mališane, to mogu učiniti u Općini Viškovo, 1. kat, u uredovno radno vrijeme zaključno do 22. prosinca 2016. godine.

Novi list o nama