Javni poziv poduzetnicima za dodjelu potpora i subvencija za poticanje razvoja gospodarstva i smanjenja nezaposlenosti Općine Viškovo za 2023. godinu

Temeljem članka 49. Statuta Općine Viškovo (“Službene novine Općine Viškovo“, broj 3/18., 2/20., 4/21. i 10/22.) i članka 19. Programa poticanja razvoja gospodarstva i smanjenja nezaposlenosti (“Službene novine Općine Viškovo“, broj 14/20., 16/21., 7/22.), općinska načelnica raspisuje Javni poziv poduzetnicima za dodjelu potpora i subvencija za poticanje razvoja gospodarstva i smanjenja nezaposlenosti Općine Viškovo za 2023. godinu.

Program poticanja razvoja gospodarstva i smanjenja nezaposlenosti SN OV 14-20

1. Izmjene i dopune Programa poticanja razvoja gospodarstva i smanjenja nezaposlenosti SN OV 16-21

2. Izmjene i dopune Programa poticanja razvoja gospodarstva i smanjenja nezaposlenosti SN OV 7-22

Javni poziv