Javni poziv za dodjelu poklon bonova povodom božićno - novogodišnjih blagdana za starije osobe

Općina Viškovo ove  će  godine dodijeliti poklon bon povodom božićno – novogodišnjih blagdana osobama starijim od 75 godina. Stoga se pozivaju mještani naše Općine koji su rođeni do 31.12.1937. godine  da u pisarnicu Općine  dostave presliku osobne iskaznice iskaznice na adresu: Općina Viškovo, Vozišće 3, osobno ili putem pošte zaključno do 25. studenog 2012. godine.
Osobe koje se već nalaze na popisu Crvenog križa Viškovo (to su osobe koje su već ranijih godina dobivale poklon paket povodom božićno – novogodišnjih blagdana) ne trebaju dostaviti presliku osobne iskaznice već je dovoljno, ukoliko nisu sigurni da li se nalaze na popisu, provjeriti na broj telefona 503-777.

Više: Javni poziv