Izbori za vijeća nacionalnih manjina 2023.

05.05.2023

Na sjednici održanoj 13. travnja 2023. godine Općinsko izborno povjerenstvo Općine Viškovo donijelo je Rješenje o određivanju biračkog mjesta kojim se na području Općine Viškovo određuje biračko mjesto Dom hrvatskih branitelja na adresi Vozišće 3.

Rješenje o određivanju biračkog mjesta

03.04.2023

Općinsko izborno povjerenstvo Općine Viškovo obavještava sve pripadnike nacionalnih manjina sa prebivalištem na području Općine Viškovo da je Vlada Republike Hrvatske na sjednici održanoj 30. ožujka 2023. godine donijela Odluku o raspisivanju izbora za članove vijeća nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave.

Izbori za članove vijeća nacionalnih manjina održat će se u nedjelju 07. svibnja 2023. godine.

Birači sa prebivalištem na području Općine Viškovo mogu dobiti informaciju i izvršiti pregled, dopunu i promjenu podataka upisanih u registar birača u Primorsko-goranskoj županiji, Upravnom odjelu za opću upravu i upravljanje imovinom najkasnije u srijedu 26. travnja 2023. godine.

Odluka o raspisivanju izbora za članove vijeća nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave

Objava biračima

Obavijest o dežurstvu

Pretplati se na Izbori za vijeća nacionalnih manjina 2023.