Odluka br. 2 o ispunjavanju propisanih (formalnih) uvjeta poziva prijavljenih programa/projekata za 2024. godinu

Temeljem Uredbe o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge (Narodne novine broj: 26/15. i 37/21), Pravilnika o financiranju javnih potreba Općine Viškovo (Službene novine Općine Viškovo broj: 11/15., 7/20. i 13/23.), i Poslovnika o radu Povjerenstva za provedbu javnih poziva za predlaganje programa/projekata javnih potreba iz ostalih društvenih područja Općine Viškovo za 2024. godinu od 08. srpnja 2024. godine, Povjerenstvo za provedbu javnih poziva za predlaganje programa javnih potreba iz ostalih društvenih područja Općine Viškovo za 2024. godinu, nakon provedene ocjene ispunjavanja propisanih (formalnih) uvjeta poziva iz ostalih društvenih područja dana 16. kolovoza 2024. godine donosi:

ODLUKU br.2 o ispunjavanju propisanih (formalnih) uvjeta poziva prijavljenih programa/projekata za 2024. godinu