OBAVIJEST - Edukacija zainteresirane javnosti o kvaliteti zraka na području Općine Viškovo

U ponedjeljak 21. rujna 2015. godine s početkom u 18 sati u Domu hrvatskih branitelja u Viškovu, Vozišće 3, Viškovo, održati će se javna tribina - edukacija zainteresirane javnosti o kvaliteti zraka na području Općine Viškovo.

Forma edukacije jest javna tribina, u dva dijela. Prvi dio (predviđeno trajanje 60 min) jest predavanje na temu kvalitete zraka na području Općine, te implikacije kategorizacije kvalitete zraka s obzirom na pojedinačne onečišćujuće tvari, relevantne za područje općine Viškovo. Predavanje će održati stručnjaci iz područja zaštite okoliša - djelatnici tvrtke DLS d.o.o. iz Rijeke koji su izradili Akcijske planove poboljšanja kvalitete zraka na području Općine Viškovo.  Za drugi dio predviđena je otvorena rasprava na kojoj će se moći postavljati pitanja u vezi izloženog.

Pozivamo sve zainteresirane mještane da se pridruže navedenoj javnoj tribini.