Obavijest Geodetskog zavoda Rijeka o terenskoj izmjeri u ulici Ferenci

Obavještavamo stanovnike i korisnike stambenih i  poslovnih prostora da će stručnjaci Geodetskog zavoda Rijeka d.o.o. od 04. svibnja 2020. godine početi obavljati terensku izmjeru tijekom koje će prikupljati podatke o građevinskim objektima u dijelu Općine Viškovo – ulica Ferenci.
Terenska izmjera obuhvaća vanjski pregled i vanjsku izmjeru objekta, prikupljanje podataka o površini, katnosti, namjeni prostora i dijelova prostora (stambeni dio, garaža, spremište, poslovni prostor, otvoreno zemljište i sl.) te fotografiranje objekta. Također, radi preciznije usporedbe sa postojećim evidencijama u prostoru, prikupljat će se i podatci o vlasnicima, odnosno korisnicima objekata. Izmjera kuća će se koristiti za ažuriranje baze podataka Općine Viškovo.
Svim vlasnicima koji ne budu prisutni u vrijeme izmjere, Geodetski zavod Rijeka d.o.o. će ostaviti obavijest s kontakt podatcima i dodatnim informacijama.
Kako bi prikupljeni podatci bili što kvalitetniji, molimo vlasnike i korisnike objekata za suradnju, a sve s ciljem da upravljanje informacijama o prostoru Općine Viškovo bude bolje i učinkovitije.
Za sve potrebne dodatne informacije, slobodno se obratite Općini Viškovo.