OBAVIJEST mještanima Općine Viškovo o početku akcije nabave balkonskog cvijeća i cvjetnog rasada

Akcija nabave balkonskog cvijeća i cvjetnog rasada na području Općine Viškovo počinje 18. travnja 2016. godine.Sadnice se mogu kupiti u trgovini NS Agrotrade d.o.o. Viškovo (Vrtni centar).

Balkonsko cvijeće i rasad mogu se kupiti u trgovini NS Agrotrade d.o.o. Viškovo (Vrtni centar).
Na maloprodajnu cijenu balkonskog cvijeća i rasada NS Agrotrade d.o.o.  odobrava Općini Viškovo rabat 10 %, a Općina Viškovo tu umanjenu cijenu subvencionira s 30 %.
Kupac plaća 63 % od cijene sadnice  u maloprodaji.

Pravo kupnje ima svaki mještanin Općine Viškovo, što dokazuje osobnom iskaznicom do najviše 15 sadnica balkonskog cvijeća, 20 sadnica cvjetnog rasada. Akcija traje do iskorištenja osiguranih sredstava za subvenciju Općine Viškovo.

Cjenik.pdf