Obavijest o novom voznom redu autobusnih linija

Početkom nove školske godine Općina Viškovo  prema uočenim potrebama povećava standard u javnom gradskom prometu, uvažavajući  osobito potrebe učenika koji pohađaju osnovnu i srednju školu, no i ostalih mještana. Tako će početkom nove školske godine, od 07.09.2015. godine, linije 11 i  5A prometovati po novom voznom redu, tako da će linija 5A biti produljena do naselja Blažići na jednom polasku ujutro. Novosti za liniju 11 očituju se u uspostavi dodatnih triju polazaka u periodu između 8 i 14 sati te novog  polaska nedjeljom i praznikom na relaciji Saršoni -Viškovo.

Također u pripremi je i izmjena trase linije 17 koja bi sada trebala prolaziti naseljima Blažići,  Juraši i Trtni u kojima živi veći broj učenika, a koja bi trebala startati od 01.10.2015. godine.

Zatvaranjem lokalne prometnica oznake LC58048 koja povezuje naselja Gornji Zamet, Trampi i Bezjaki sa Marinićima i Centrom Viškova, a radi izgradnje raskrižaja Trampov breg u sklopu  državne ceste D 427, već spomenuta  autobusna linija broj 17 na relaciji Bezjaki - OŠ Sv. Matej – Petrci će u periodu do 01.10.2015. godine prometovati po izmijenjenom  voznom redu.

Više:  Vozni red - linija 5A

Vozni red - linija 11