Obavijest o prekidu u vodoopksrbi dijela Općine Viškovo

Zbog izgradnje mimovoda radi osiguranja kontinuirane vodoopskrbe tijekom radova na rekonstrukciji dijela županijske ceste Ž 5055, dionica Mladenići – Ronjgi, u utorak 18. veljače, dio korisnika na području općine Viškovo ostat će bez vode. Obustava vode bit će od 8 do 20 sati i to za područja Vozišće od kućnog broja 1 do 26 i 69, Viškovo od kućnog broja 47 do 85d i od kućnog broja 122b do 163, Trtni, Mladenići, Bujki, Brtuni kućnih brojeva 4, 4a, 5, 15 i 17, Juraši od 50 do 64. Za vrijeme prekida u vodoopskrbi, opskrba vodom bit će omogućena putem autocisterne koja će kružiti navedenim područjem. Molimo sve korisnike vodne usluge da se opskrbe dovoljnim količinama vode. Nakon završetka radova i ponovnog uspostavljanja vodoopskrbe, tj. dolaska vode, molimo da se voda pusti da istječe dok se ne razbistri. U slučaju lošeg vremena radovi će se odgoditi.