Obavijest o preuzimanju poklon paketa Djeda Božićnjaka

Općina Viškovo obavještava roditelje da 14. prosinca 2021. godine počinje preuzimanje poklon paketa Djeda Božićnjaka. Pripremljeno je oko 900 paketa, a Općina je za poklon pakete mališanima izdvojila oko 140 tisuća kuna. Djeca koja pohađaju programe vrtića i obrta za dadilje na području Općine Viškovo odnosno vrtići Dječjeg vrtića Viškovo, Malik, Maza, Loptica, Zvončica i Sreća te obrti za dadilje En Ten Tini, Din Don, Bambi, Bilbao, Hakuna Matata, Tri praščića i Mali medo poklone će dobiti u svojim ustanovama predškolskog odgoja i obrtima za dadilje. Roditelji djece koja pohađaju vrtiće ostalih osnivača i obrta za dadilje poklon pakete mogu preuzeti od 14. prosinca 2021. do 31. prosinca 2021. godine u prostorima Doma hrvatskih branitelja na adresi Vozišće 3 (preko puta ulaza u zgradu Općine) u sljedećim terminima:

PONEDJELJAK: od 08:00 do 14:00 sati

UTORAK: od 14:30 do 18:00

ČETVRTAK: od 14:30 do 16:00

PETAK: od 08:00 do 11:30

U istim terminima poklone mogu preuzeti i roditelji djece s područja Općine Viškovo od navršene 1 godine do polaska u školu, a koja ne pohađaju vrtiće ili obrte za čuvanje djece.  Prilikom preuzimanja poklona potrebno je imati dokument iz kojeg je vidljiv OIB ili datum rođenja djeteta.