Obavijest Općine Viškovo o radu sa strankama u pisarnici

Od 1.7. 2020. pisarnica Općine Viškovo prima stranke prema sljedećem radnom vremenu:

PONEDJELJAK, SRIJEDA, ČETVRTAK I PETAK OD 8:30 DO 10:30 SATI

UTORAK OD 15:00 DO 17:00

Zbog epidemiološke situacije, pisarnica radi i dalje tako da se svi zahtjevi, podnesci i sve potrebno dostavlja putem pošte ili putem e-maila: pisarnica@opcina-viskovo.hr. Službenici pisarnice dostupni su i putem telefona 051/503-777.

Zbog zaštite mještana i službenika, stranke se i dalje upućuju da u što većoj mjeri koriste mogućnost slanja svih zahtjeva, podnesaka i ostalih dokumenata putem pošte ili e-maila pisarnica@opcina-viskovo.hr.

Svi zahtjevi dostupni su na web stranici Općine Viškovo http://eumis.opcina-viskovo.hr/SearchRequests.aspx

Ako niste u mogućnosti zahtjev podnijeti na jedan od gore navedenih načina, možete to, UZ OBAVEZNO NOŠENJE ZAŠTITNE MASKE, učiniti osobno u pisarnici na sljedeći način:

• Pozvoniti na parlafon koji se nalazi na ulazu u pisarnicu.

• Ulaziti jedan po jedan u prostor pisarnice.

• Nakon ulaska obavezno je dezinficirati ruke putem bezkontaktnog aparata za dezinfekciju i proći kroz DS barijeru koja služi za dezinfekciju obuće.

MOLIMO VAS DA SE PRIDRŽAVATE NAVEDENIH UPUTA, A SVE U CILJU SMANJENJA MOGUĆNOSTI ZARAZE VIRUSOM SARS-COV 2.