OBAVIJEST – Radovi na lokalnoj prometnici oznake LC58048 (raskrižje Trampov breg – Štefani )

Završetak radova na  križanju lokane prometnice oznake LC58048 i državne ceste D427 koja povezuje naselja Gornji Zamet, Trampi i Bezjaki sa Marinićima sa županijskom cestom ŽC5025 i Centrom Viškova predviđa se do 01. listopada 2015. godine. Glavni izvođač radova na državnoj cesti D427, tvrtka Hidroelektra niskogradnja d.d. Zagreb ishodila je od Županijske uprave za ceste Primorsko-goranske županije produženje roka izvođenja radova na polaganju sanitarnog kolektora sa priključcima postojeće kanalizacijske i oborinske odvodnje u trupu ceste, te izgradnju raskrižja Trampov breg - Štefani zaključno do 01. listopada 2015. godine.

Nakon radova uspostaviti će se redovan režim prometovanja.

Molimo sve mještane na strpljenje te oprez u prometu do završetka navedenih radova.