Obavijest Stožera civilne zaštite Općine Viškovo

Sukladno uputi Nacionalnog stožera civilne zaštite, Stožer civilne zaštite Općine Viškovo osigurao je kontakt telefon 051/503-770 na kojeg mještani mogu upućivati pitanja u vezi funkcioniranja rada i života u novonastalim okolnostima na području Općine Viškovo.

Stožer civilne zaštite Općine Viškovo čine predstavnici Ravnateljstva civilne zaštite MUP-a RH, Ministarstva unutarnjih poslova, Nastavnog zavoda za javno zdravstvo, DVD-a Halubjan, Crvenog križa i Jedinstvenog upravnog odjela Općine Viškovo.

Informacije Crvenog križa u vezi dostave osnovnih namirnica i lijekova

Dostavu namirnica i lijekova na temelju telefonskih poziva i potreba građana na području djelovanja Gradskog društva Crvenog križa Rijeka, u koje spada i područje Općine Viškovo obavlja Gradsko društvo Crvenog križa. Kupovinu za potrebite obavljaju samo ovlaštene osobe Gradskog društva Crvenog križa Rijeka – volonteri, uglavnom mladi članovi i zaposlenici koji će biti u službenoj odjeći Crvenog križa. Isto tako, s Ljekarnom Jadran Rijeka na Korzu dogovoren je način preuzimanja lijekova, uz ime i prezime korisnika i njegov matični broj osiguranja (koji se nalazi na zdravstvenoj iskaznici).

U vremenu od 8,00 do 18,00 sati organizirano je dežurstvo u Gradskom društvu Crvenog križa Rijeka:

od ponedjeljka do petka: 051/333-699, 051/333-493 ili 099/609-8395

subota i nedjelja: 051/217-599