Od utorka 16. studenog ulazak strankama u prostore Općinske uprave dozvoljen samo uz predočenje odgovarajućeg dokaza o cijepljenju, preboljenju ili testiranju

Sukladno Odluci Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, danas stupa na snagu Odluka o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova.

Odluka o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja

Obveza predočavanja EU digitalne COVID potvrde ili drugog odgovarajućeg dokaza o cijepljenju, preboljenju odnosno testiranju odnosi se na sve stranke koje dolaze u službene prostorije Općinske uprave, sve pružatelje usluga koji pružaju različite usluge u tim prostorima ili su angažirani za određene poslove u njihovim prostorima ili druge osobe koje dolaze u njihove prostore po bilo kojoj osnovi.