Odgoda najavljenih radova na vodoopskrbi zbog kiše

Radovi najavljeni za danas su zbog loših vremenskih uvjeta odgođeni za sutra, 19. veljače. Zbog izgradnje mimovoda radi osiguranja kontinuirane vodoopskrbe tijekom radova na rekonstrukciji dijela županijske ceste Ž 5055, dionica Mladenići – Ronjgi, u srijedu 19. veljače, dio korisnika na području Općine Viškovo ostat će bez vode. Obustava vode bit će od 8 do 20 sati i to za područja Vozišće od kućnog broja 1 do 26 i 69, Viškovo od kućnog broja 47 do 85d i od kućnog broja 122b do 163, Trtni, Mladenići, Bujki, Brtuni kućnih brojeva 4, 4a, 5, 15 i 17, Juraši od 50 do 64. Za vrijeme prekida u vodoopskrbi, opskrba vodom bit će omogućena putem autocisterne koja će kružiti navedenim područjem. Molimo sve korisnike vodne usluge da se opskrbe dovoljnim količinama vode. Nakon završetka radova i ponovnog uspostavljanja vodoopskrbe, tj. dolaska vode, molimo da se voda pusti da istječe dok se ne razbistri.