Općinska načelnica ugostila uspješne sportaše Karate kluba No kachi

Općinska načelnica Sanja Udović, u srijedu, 03. svibnja 2017. godine, svom uredu je ugostila sportaše Karate kluba No kachi Ennu Zlojić i Maria Vrankovića. U pratnji Enne i Maria došli su treneri Zoran Konevski i Neven Martić, predsjednik kluba Božo Kovačević te ravnatelj OŠ Sveti Matej Josip Crnić.

Tom prilikom Općinska načelnica Sanja Udović istaknula je zadovoljstvo njihovim postignućima, čestitala im te zaželjela uspjeh u daljnjim sportskim pripremama i natjecanjima te im uručila priznanja.

Enna i Mario uspješni su učenici OŠ Sveti Matej, no osim u školi vrhunske rezultate postižu i u sportu te je prijem kod Općinske načelnice poticaj za daljni rad i trud. Oboje su članovi kluba od početka djelovanja na Viškovu 2012. godine. Enna je nosioc zelenog pojasa, aktivna je natjecateljica kluba i ostvaruje odlične rezultate na natjecanjima, pa je tako već u prvih nekoliko mjeseci 2017. godine osvojila 1. mjesto Županijske karate lige, 1. mjesto No kachi kupa, 1. mjesto na Prvenstvu Hrvatske, 1. mjesto međunarodnog turnira Tad kupa, te 3. mjesto međunarodnog turnira Opatija kup.

Mario je nosioc ljubičastog pojasa, aktivni je natjecatelj kluba te je ostvario niz zapaženih rezultata na natjecanjima. Može se pohvaliti sljedećim rezultatima 1. mjesto Županijske karate lige, 1. mjesto No kachi kupa, 1. mjesto na Prvenstvu Hrvatske, 1. mjesto međunarodnog turnira Tad kupa, te 3. mjesto međunarodnog turnira Deta kup.

„Iskreno smo ponosni na zaista lijepe rezultate ovih mladih ljudi te se veselimo svakoj njihovoj pobjedi jer taj način napreduju kao sportaši te promoviraju svoj klub, ali i općinu Viškovo.“