Otvorena javna savjetovanja - 2020. godina

1.

Temeljem članka 11. stavka 2. Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ broj: 25/13., 85/15.) Općina Viškovo 30. travnja 2020. godine objavljuje savjetovanje s javnošću za sljedeće akte:

Odluka o sufinanciranju nabave radnih bilježnica za učenike osnovnih škola

Obrazac sudjelovanja u savjetovanju s javnošću

Odluka o 4. Izmjeni i dopuni Plana mreže dječjih vrtića na području Općine Viškovo

Obrazac sudjelovanja u savjetovanju s javnošću

Svoje primjedbe i prijedloge možete poslati na mail: gracijano.gregorovic@opcina-viskovo.hr ili pisarnica@opcina-viskovo.hr do 30. svibnja 2020. godine

2.

Temeljem članka 11. stavka 2. Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ broj: 25/13., 85/15.) Općina Viškovo 22. svibnja 2020. godine objavljuje savjetovanje s javnošću za sljedeće akte:

Odluka o 2. izmjenama Odluke o općinskim porezima Općine Viškovo

Obrazac sudjelovanja u savjetovanju s javnošću

Svoje primjedbe i prijedloge možete poslati na mail: gracijano.gregorovic@opcina-viskovo.hr ili pisarnica@opcina-viskovo.hr do 22. lipnja 2020. godine