Otvorenje trgovine Lidl u Općini Viškovo

U četvrtak, 18. veljače 2016. godine, s početkom u 8.00 sati otvorena je trgovina Lidl, ujedno 89. u Republici Hrvatskoj te prva na području Općine Viškovo.

Otvorenju su uz mještane Općine, predstavnike trgovine Lidl prisustvovali i poznati hrvatski glazbenik Oliver Dragojević, mažoretkinje Udruge Halubajke Viškovo, zamjenik Općinske načelnice Denis Mladenić, predsjednica Općinskog vijeća Općine Viškovo Jagoda Dabo te sama Općinska načelnica, Sanja Udović koja je uveličala otvorenje simboličnim rezanjem vrpce.

„Danas smo otvorili Lidl trgovinu na području naše Općine, uz svima nam dragog Olivera Dragojevića. Sretni smo što je Lidl prepoznao Općinu Viškovo te što je otvaranjem ove trgovine otvoreno i 21 novo radno mjesto.  Želimo im mnogo uspjeha u poslovanju i nadamo se da će se uključiti u projekte naše lokalne zajednice.“, izjavila je Općinska načelnica Sanja Udović.