Početak radova na izgradnji vodovodnih ogranaka

Na području Općine Viškovo započinje gradnja četiri nova vodovodna ogranka.  Radovi će se odvijati prema planu izvođenja radova uz privremenu prometnu regulaciju,  a investitor istih je K.D. Vodovod i kanalizacija d.o.o. Rijeka. Radovi se izvode ne slijedećim lokacijama :

VODOVODNI OGRANAK TRTNI- JURAŠI

Radovi na izgradnji vodovodnog ogranka na lokaciji Trtni Juraši započeli su 11.03.2019. godine. Vodovodni ogranak profila DN 100 mm izvest će se u ukupnoj dužini od 153 metra. Trenutno se odvijaju aktivnosti na obilježavanju instalacija te organizaciji gradilišta.  Ugovoreni rok za izvođenje radova je 90 kalendarskih dana. Privremena prometna regulacija biti će regulirana prometnim znakovima i signalizacijom uz privremeno zatvaranje cesta i naizmjenično odvijanje prometa, a sve prema prometnom elaboratu izrađenom od tvrtke Teh projekt hidro d.o.o. Izvođač građevinskih radova je Goran graditeljstvo d.o.o., Delnice, dok će stručni nadzor nad izvođenjem radova obavljati U.O.I.G. Zoran Samaržija Hranilović, dipl.ing.građ., Rijeka. Procijenjena vrijednost investicije iznosi cca 387.000,00 kn (bez PDV-a).

VODOVODNI OGRANAK GARIĆI PETROLEJSKA

Radovi na izgradnji vodovodnog ogranka na lokaciji Garići Petrolejska započeli su 11.03.2019. godine. Vodovodni ogranak profila DN 150 mm izvest će se u ukupnoj dužini od cca 225 metara. Ugovoreni rok za izvođenje radova je 90 kalendarskih dana. Privremena prometna regulacija biti će regulirana prometnim znakovima i signalizacijom uz privremeno zatvaranje cesta i naizmjenično odvijanje prometa, a sve prema prometnom elaboratu izrađenom od tvrtke U.O.I.G. Zoran Samaržija Hranilović. Izvođač građevinskih radova je Goran graditeljstvo d.o.o., Delnice, dok će stručni nadzor nad izvođenjem radova obavljati U.O.I.G. Zoran Samaržija Hranilović, dipl.ing.građ., Rijeka. Procijenjena vrijednost investicije iznosi cca 497.000,00 kn (bez PDV-a).

VODOVODNI OGRANAK PERČEVO

Radovi na izgradnji vodovodnog ogranka na lokaciji Perčevo u Srokima započeti će 25.03.2019. godine. Vodovodni ogranak profila DN 100 mm izvest će se u ukupnoj dužini od cca 450 metara. Ugovoreni rok za izvođenje radova je 120 kalendarskih dana. Privremena prometna regulacija biti će regulirana prometnim znakovima i signalizacijom uz privremeno zatvaranje cesta i naizmjenično odvijanje prometa, a sve prema prometnom elaboratu izrađenom od tvrtke Aqua plan d.o.o. Izvođač građevinskih radova je Goran graditeljstvo d.o.o., Delnice, dok će stručni nadzor nad izvođenjem radova obavljati U.O.I.G. Zoran Samaržija Hranilović, dipl.ing.građ., Rijeka. Procijenjena vrijednost investicije iznosi cca 958.000,00 kn (bez PDV-a).

VODOVODNI OGRANAK RONJGI
Radovi na izgradnji vodovodnog ogranka u naselju Ronjgi započeti će 18.03.2019. godine. Vodovodni ogranak profila DN 100 mm izvest će se u ukupnoj dužini od 630 metara.
Ugovoreni rok za izvođenje radova je 180 kalendarskih dana. Privremena prometna regulacija biti će regulirana prometnim znakovima i signalizacijom uz privremeno zatvaranje cesta i naizmjenično odvijanje prometa, a sve prema prometnom elaboratu.
Izvođač građevinskih radova je Goran graditeljstvo d.o.o., Delnice, dok će stručni nadzor nad izvođenjem radova obavljati House d.o.o. iz Rijeke.
Procijenjena vrijednost investicije iznosi 1.045.000,00 kn (bez PDV-a).