Konstituirano Vijeć bošnjačke nacionalne manjine i Vijeće srpske nacionalne manjine Općine Viškovo

U utorak,  28. svibnja 2018. godine u prostorijama Vijećnice Saršoni izborom predsjednika konstituirano je Vijeće bošnjačke nacionalne manjine Općine Viškovo i Vijeće srspke nacionalne manjine Općine Viškovo.

Za predsjednika Vijeća bošnjačke nacionalne manjine izabrana je jednoglasno s 9 glasova  „ZA“ Nura Kurtović, dok je za zamjenika predsjednika Vijeća bošnjačke nacionalne manjine izabran Esad Ćoralić.

Za predsjednika Vijeća srpske nacionalne manjine ponovno je izabran Goran Janković, jednoglasno s 9 glasova „ZA“, dok je za zamjenika predsjednika Vijeća srpske nacionalne manjine izabran Mile Blanuša, također jednoglasno.

Općinska načelnica Sanja Udović čestitala je članovima Vijeća i izabranim predsjednicima i njihovim zamjenicima na ostvarenom uspjehu te im poželjela puno sreće u njihovom daljnjem radu.

Predsjednici Vijeća bošnjačke nacionalne manjine Općine Viškovo  i Vijeća srpske nacionalne manjine Općine Viškovo zahvalili su se članovima na ukazanom povjerenju, a načelnici Sanji Udović i njezinim zamjenicima Denisu Mladeniću i Snježani Podobnik na dosadašnjoj suradnji i poželjeli im sreću u daljnjem vođenju općinske uprave.