Novootvoreni LAG natječaj za male poljoprivrednike

Lokalna akcijska grupa „Terra liburna“ 30. srpnja 2021. objavila je Natječaj za provedbu tipa operacije 1.2.1. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava” sukladno Lokalnoj razvojnoj strategiji „Terra liburna“ za razdoblje 2014.-2022. u ukupnom iznosu od 450.000,00 EUR gdje iznos potpore po projektu iznosi 15.000,00 EUR, s intenzitetom potpore 100%.

Natječaj je namjenjen malim gospodastvima koja imaju sjedište/prebivalište na području LAG-a „Terra liburna“, što uključuje gradove Kastav i Opatiju, te općine Jelenje, Klana, Lovran, Matulji, Mošćenička Draga i Viškovo.

Cilj Natječaja je razvoj malih poljoprivrednih gospodarstava radi povećanja poljoprivredne proizvodnje, te podizanja njihove konkurentnosti na tržištu poljoprivrednih proizvoda i efikasniju proizvodnju.

Više o Natječaju možete pročitati na sljedećem linku: https://www.terra-liburna.hr/natjecaji/otvoren-5-lag-natjecaj-za-tip-operacije-1-2-1-potpora-razvoju-malih-poljoprivrednih-gospodarstava-sukladan-to-6-3-1-iz-prr/