Obavijest o dostavi računa putem e-maila

Općina Viškovo će slijedeće, 2023. godine imati mogućnost dostave uplatnica za komunalnu naknadu i naknadu za uređenje voda, godišnju grobnu naknadu te za ostale naknade i druge prihode putem e-mail adresa. Slijedom navedenog pozivamo sve zainteresirane obveznike da dostave svoje e-mail adrese i potrebne podatke kako bi se za iste moglo izvršiti ažuriranje podataka.

Ujedno molimo da nam radi pravovremenog ažuriranja podataka kod izvršenih kupoprodaja objekata ili nakon provođenja ostavinskih rasprava, dostavite odgovarajuću dokumentaciju i sve potrebne podatke o promjeni obveznika, odnosno da dostavite popunjeni Upitnik za utvrđivanje visine komunalne naknade koji je objavljen a web-stranicama Općine Viškovo, link:  https://eumis.opcina-viskovo.hr/ViewRequests.aspx?firstLetter=U

Popunjenu tablicu s podacima te eventualne ostale podatke i dokumente treba dostaviti na email:  pisarnica@opcina-viskovo.hr . Ukoliko imate nejasnoća molimo da se obratite Vedrani Šanko na telefon 051 503-781, e-mail: vedrana.sanko@opcina-viskovo.hr .

Tablica za dostavu podataka