Obavijest o pripremi Proračuna Općine Viškovo za 2020. godinu

Obavještavamo sve mještane općine Viškovo da je u tijeku priprema Proračuna Općine Viškovo za 2020. godinu s projekcijama za 2021. i 2022. godinu.

Radi sagledavanja komunalne problematike na području općine, pozivamo sve mještane da u razdoblju do 05. listopada 2019. godine dostave zahtjeve vezane za komunalnu problematiku na temelju kojih će predstavnici Općinske uprave izaći na teren i utvrditi prioritete koji će se sagledati u pripremi Proračuna Općine Viškovo za 2020. godinu.

U zahtjevu je potrebno, između ostalog, što konkretnije opisati problem i lokaciju na kojoj je problem uočen te priložiti kontakt podnositelja zahtjeva (mobitel, e-mail).

Ostali prijedlozi za financiranje iz proračuna za naredno razdoblje, vezani uz djelokrug rada Općine Viškovo, osim financiranja udruga, također se dostavljaju zaključno do 05. listopada 2019. godine.

Zahtjevi se mogu dostaviti osobno u pisarnicu Općine Viškovo u uredovno radno vrijeme, poštom na adresu Općina Viškovo, Vozišće 3 ili elektroničkom poštom na adresu pisarnica@opcina-viskovo.hr

OBRAZAC ZA PRIJAVU