Održani programi povodom Dana Općine Viškovo 2019.

Povodom Dana Općine Viškovo naše udruge pripremile su bogat program koji je započeo 9. travnja te je trajala do 27. travnja 2019. godine.

Program je započeo otvorenjem izložbe umjetničkih slika "Morske štorije" Udruge likovnih umjetnika amatera Braća Baštijan koja je održana u konobi Maretina.

Dječji vrtić "Loptica" je u srijedu, 10. travanja održao radionicu terapeutskih priča za djecu, a u petak je uslijedio šahovski turnir u organizaciji Šahovskog kluba "Viškovo".

Subotnji program započeo je  natjecanjem u kopanju za muškarce i sadnji za žene u organizaciji Delavske katedre Ustanove "Ivan Matetić Ronjgov", dok je Tusristička zajednica Viškovo okupila volontere za akciju Zelena čistka. Popodnevni program sastojao se od 13. sportskih igara u organizaciji Dječjeg vrtića "Zvončica te 2 kulturno-umjetnička programa koje su organizirali SKD Prosvjeta pododbor Viškovo te KUD Halubjan.

Dječji vrtić "Viškovo" je u ponedjeljak, 15. travnja 2019. godine svečano otvorio novouređeno dvorište vrtića, dok je u Središnjoj knjižnici Marinići otvorena izložba umjetničkih fotografija "Košići" umjetnika Branka Janija Kukurina.

U subotu, 20. travnja 2019. godine Udruga umirovljenika održala je sportska natjecanja umirovljenika Općine Viškovo, a večernji program činio je Pikado turnir u organizaciji Pikado kluba Nevera, kao i kulturno-umjetničkog programa pod vodstvom SKUD "Prosvjeta" Viškovo.

Završetak nedjeljnog programa označila je svečana manifestacija povodom Dana Općine Viškovo koja se u organizaciji KUD Izvor odvijala 27. trvanja od 19,00 sati u Domu hrvatskih branitelja.