Položeni vijenci i zapaljene svijeće na groblju Viškovo povodom Dana neovisnosti

U ponedjeljak, 7. listopada 2019. godine na Spomen obilježje branitelja u Domovinskom ratu položeni su vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana neovisnosti.

Polaganju vijenaca prisustvovali su zamjenici Općinske načelnice Općine Viškovo Snježana Podobnik i Denis Mladenić, predsjednica Općinskog vijeća Općine Viškovo Ksenija Žauhar te članovi Općinskog vijeća Općine Viškovo i Odbora za hrvatske branitelje i članove njihovih obitelji i predstavnici Crvenog križa Općine Viškovo.

Svijeće su također zapalili i predstavnici Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ i Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ.