Položeni vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana pobjede nad fašizmom

U srijedu, 08. svibnja 2019. godine na spomenik u parku ispred groblja Viškovo položeni su vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana pobjede nad fašizmom.

Vijence je položila delegacija Općine Viškovo u sastavu: zamjenik Općinske načelnice Denis Mladenić, predsjednica Općinskog vijeća Ksenija Žauhar, vijećnici Općinskog vijeća Općine Viškovo te članovi Odbora za hrvatske branitelje Domovinskog rata i članove njihovih obitelji.

Svijeće su također zapalili i predstavnici Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, predstavnici Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, Zajednica udruga hrvatskih ratnih vojnih invalida PGŽ te Udruga antifašističkih boraca i antifašista Općine Viškovo.