Podjela paketa za Djeda Božićnjaka 18. prosinca 2012. godine

Općina Viškovo će i ove godine razveseliti svoje najmlađe mještane. Pripremila je oko 1400 paketa za djecu od navršene jedne godine do polaska u školu. Upisi za djecu koja ne polaze vrtiće na području Općine Viškovo vršiti će se od 02. studenog do 30. studenog 2012. godine u prostorijama Općine Viškovo, Vozišće 3 svaki dan u uredovno radno vrijeme (ponedjeljak, srijeda i četvrtak od 08.30.-11.00 i utorkom od 13.00-17.00 sati).
Prilikom upisa potrebno je dati na uvid potvrdu prebivališta za dijete koja nije starija od 6 mjeseci a Općina Viškovo vam uručuje pozivnicu sa kojom preuzimate paket.
Podjela paketa za svu djecu vrši se dana 18. prosinca (utorak) 2012. godine od 16.00 do 18.00 sati u Sportskoj dvorani Osnovne škole Sveti Matej gdje je pripremljen bogati i zanimljiv program u suradnji sa Dječjim vrtićima Viškovo, Malik, Maza, Zvončica i Loptica. Organiziran je i posjet Djeda Božičnjaka koji će malenim mještanima podijeliti darove, slatkiše i slikati se sa njima.

Veselimo se vašem dolasku.