Položeni vijenci i upaljene svijeće povodom blagdana Svih svetih

Povodom blagdana Svih svetih danas su položeni vijenci i upaljene svijeće na spomeniku u parku ispred groblja Viškovo, na spomenik poginulima u 1. svjetskom ratu, na Središnji križ te na spomen obilježje braniteljima u Domovinskom ratu. U ime Općine Viškovo polaganju vijenaca nazočili su općinska načelnica Sanja Udović sa zamjenicima Snježanom Podobnik i Denisom Mladenićem te općinski vijećnici Dijana Perić Tatalović i Isak Jaganjac. Svijeće su također upalili predstavnici općinskog Odbora za hrvatske branitelje i članove njihovih obitelji te Odbora za socijalnu skrb i primarnu zdravstvenu zaštitu, predstavnici Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ te Udruge antifašističkih boraca i antifašista Općine Viškovo.