Položeni vijenci i zapaljene svijeće na groblju Viškovo povodom Dana sjećanja na nestale osobe u Domovinskom ratu

U  petak, 28. kolovoza 2020. godine na groblju Viškovo položeni su vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana sjećanja na nestale osobe u Domovinsom ratu.

Polaganju vijenaca na Centralni križ i na Spomen obilježje braniteljima u Domovinskom ratu prisustvovao je zamjenik Općinske načelnice Denis Mladenić sa suradnicima, predsjednica Općinskog Vijeća Općine Viškovo Ksenija Žauhar, vijećnici Općinskog vijeća Općine Viškovo te predstavnici Odbora za hrvatske branitelje i članove njihovih obitelji. Svijeće su također zapalili i predstavnici  Udruge udovica hrvatskih branitelja Domovinskog rata i mještani.