Položeni vijenci i zapaljene svijeće povodom blagdana Sv. Mateja

U utorak, 20. rujna 2016. godine, uz pjesmu ženskog pjevačkog zbora Marinići položeni su vijenci povodom blagdana Sv. Mateja, zaštitnika Viškovo. Vijence je položila Delegacija Općine Viškovo u sastavu; Općinska načelnica Sanja Udović, zamjenik Općinske načelnice Denis Mladenić, zamjenica Općinske načelnice Slobodanka Orešković, predsjednica Općinskog vijeća Jagoda Dabo, potpredsjednik Općinskog vijeća Luka Matanić i vijećnici Općinskog vijeća Općine Viškovo.

Svijeće su također zapalili i predstavnici Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, predstavnici Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, Zajednica udruga hrvatskih ratnih vojnih invalida PGŽ te Udruga ratnih vojnih invalida Grada Rijeke Sveti Vid i Odbor za hrvatske branitelje i članove njihovih obitelji Općinskog vijeća Općine Viškovo.