Položeni vijenci i zapaljene svijeće povodom blagdana Svih svetih

U srijedu, 31. listopada 2018. godine na groblju Viškovo, na Središnjem križu, Spomen obilježju branitelja u Domovinskom ratu, na spomenik u parku ispred groblja Viškovo i na spomenik poginulim u I. svjetskom ratu položeni su vijenci i zapaljene svijeće povodom blagdana Svih svetih.

Obilježavanju je prisustvovala delegacija Općine Viškovo u sastavu  zamjenica Općinske načelnice Snježana Podobnik, zamjenik Općinske načelnice Denis Mladenić, predsjednica Općinskog vijeća Općine Viškovo Ksenija Žauhar i vijećnici Općinskog vijeća te članovi Odbora za hrvatske branitelje i članove njihovih obitelji Općine Viškovo.

Svijeće su također zapalili i predstavnici Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, predstavnici Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ i Zajednica udruga hrvatskih ratnih vojnih invalida PGŽ te predstavnici Udruge antifašista i antifašističkih boraca Općine Viškovo.