Položeni vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja

U petak, 2. kolovoza 2019. godine na Spomen obilježje branitelja u Domovinskom ratu položeni su vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja.

Polaganju vijenaca prisustvovala je Općinska načelnica Sanja Udović sa zamjenicima Denisom Mladenićem i Snježanom Podobnik te članovi Općinskog vijeća Općine Viškovo i Odbora za hrvatske branitelje i članove njihovih obitelji.

Svijeće su također zapalili i predstavnici Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, Udruge udovica poginulih branitelja Domovinskog rata PGŽ, Udruga specijalne policije iz Domovinskog rata PGŽ „Ajkule“ te predstavnici Udruge antifašista i antifašističkih boraca Viškovo.