Potpisan Sporazum o suradnji turističkih zajednica Riječkog prstena

U utorak, 12. travnja 2016. godine, trsatski kaštel okupio je predstavnike turističkih zajednica Rijeke i Riječkog prstena, a povod za ovaj svečani susret bio je potpisivanje sporazuma o zajedničkoj suradnji.

Nakon niza objedinjenih aktivnosti turističkih zajednica Riječkog prstena, zajednički je donesena odluka o formaliziranju i potpisivanju Sporazuma o zajedničkoj suradnji. Sporazum su potpisali predstavnici Turističke zajednice grada Rijeke, Turističke zajednice grada Bakra, Turističke zajednice grada Kastva, Turističke zajednice grada Kraljevice, Turističke zajednice općine Čavle, Turističke zajednice općine Jelenje, Turističke zajednice općine Kostrena, Turističke zajednice općine Viškovo te Općine Klana.

Povodom potpisivanja Sporazuma, predstavljena je i zajednička brošura „Rijeka i Riječki prsten – mozaik doživljaja“ kojom će se svih 9 mjesta dalje zajednički predstavljati na sajmovima i na informativnim punktovima.